دستور مساعد برای حل مشکل 79 بازنشسته و موظف در جلسه ملاقات عمومی

ایجاد شده توسط : Admin5ir10
1396/11/23
rating

امروز دوشنبه 23بهمن ماه، چهل و سومین جلسه ملاقات عمومی بازنشستگان شهرداری تهران در حالی برگزار شد که مشکلات بیش از 79 بازنشسته و موظف شهرداری تهران مورد بررسی و مساعدت قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، چهل و سومین جلسه ملاقات عمومی مدیران ارشد سازمان بازنشستگی با بازنشستگان شهرداری و خانواده های شان با حضور روح الله اوقانی، معاون امور بازنشستگان، مشترکین و منابع انسانی، ابوالفضل ذوالقدر معاون مالی و اقتصادی، محمدرضا مقصودی، مدیرعامل موسسه معین بازنشستگان و نمایندگانی از شرکت شهر سالم و کانون بازنشستگان شهرداری تهران امروز دوشنبه بیست و سوم بهمن ماه در اتاق جلسات مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران برگزار شد.

در این راستا حمیدرضا خادمی، مدیر مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران در خصوص برگزاری این جلسات گفت: جلسات ملاقات عمومی هر هفته با حضور خیل عظیمی از بازنشسته های شهرداری تهران برگزار می شود که مشکلات مختلفی دارند و رسیدگی به این مشکلات در الویت مرکز خدمات رفاهی است.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات بازنشستگان شهرداری تهران با توجه به امکانات موجود صورت می گیرد افزود: منابع سازمان تعریف شده است و برای حمایت از همه بازنشسته ها رعایت عدالت و تخصیص منابع به همه در سطحی یکسان مورد توجه قرار دارد.

خادمی با اشاره به اینکه عمده درخواست مراجعان به سازمان در جلسات ملاقات عمومی مالی است، تصریح کرد: بیشترین موارد درخواستی بازنشستگان و موظفین، تقاضای وام برای تهیه ودیعه مسکن، درمان بیماری خود بازنشسته یا فرزندان، تهیه جهیزیه و پرداخت شهریه دانشگاه فرزندان بازنشستگان است. البته برخی از بازنشستگان نیز درخواست استفاده از تورهای زیارتی ویژه زوج های جوان را برای فرزندان خود دارند.

مدیر مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران گفت: 79 نفراز بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران، با حضور در جلسه امروز که بیش از سه ساعت طول کشید، مشکلات خود را با معاونان و مدیران سازمان بازنشستگی در میان گذاشتند.
  نظرات