بهره مندی 158 بازنشسته از تور کیش

ایجاد شده توسط : Admin5ir10
1396/11/23
rating

158 بازنشسته به همراه خانواده های شان از امکانات رفاهی تور کیش بهره مند شدند.


به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، دی ماه 96 از بین بازنشستگان سازمان شهرداری تهران 158 نفر برای تور کیش ثبت نام کردند تا به همراه خانواده های شان از امکانات رفاهی این جزیره بهره ببرند.

اسکان در اقامتگاه های مناسب سازی شده برای سالمندان و اطمینان از تجهیزات مقصد، انتخاب مراکز دیدنی، رستوران ها، مراکز تفریحی و سیاحتی با داشتن تمامی امکانات مناسب سازی شده برای سالمندان در دستور کار مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران قرار داده شده است تا این تعداد که به همراه خانواده های شان در مجموع 805 نفر محسوب شدند مهرماه گذشته از این تور سیاحتی استقبال کنند.

امکان استفاده از تورهای زیارتی و سیاحتی ضوابطی دارد که البته در هر دو یکسان است و بازنشستگان سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با در نظر گرفتن موارد مطرح شده می توانند هر زمان که آمادگی داشتند در این تورها شرکت کنند.

به این ترتیب عزیزانی که حداقل یکسال از تاریخ بازنشستگی آنان گذشته باشد، می توانند متقاضی تسهیلات تور شوند. ضمن اینکه اگر سن آنها زیر 65 سال باشد، می توانند هر 3 سال یکبار از این تورها استفاده کند.

برای بازنشستگان بین 65 تا 80 سال، هر 2 سال یکبار سفر در نظر گرفته شده و بازنشستگان 80 سال به بالا می توانند هر سال از تورهای سازمان بازنشستگی شهرداری تهران استفاده کنند و بازنشستگانی که جانباز هستند و موظفین خانواده شهید هستند می توانند هرساله از این خدمات بهره مند شوند.

لازم به ذکر است، شرایط مذکور برای متقاضیان سفر زیارتی و سیاحتی یکسان بوده و هزینه سفرهای تور برای افرادی که داخل حکم بازنشستگی متقاضی هستند بر اساس قیمت مصوب سازمان محاسبه خواهد شد. به این ترتیب هزینه سفرهای تور برای فرزندان غیر تحت تکفل بازنشستگان با 25% تخفیف محاسبه می شود و موظفین مجرد می توانند از تخفیف 50% برای یک نفر همراه بهره مند شوند.

متقاضیان حضور در تورهای مسافرتی می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت بهره مندی بازنشستگان و خانواده های ایشان از این فرصت به مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران مراجعه کرده و با تکمیل فرم درخواست، ارائه اصل و کپی شناسنامه متقاضی و همراهان، تصویر آخرین حکم کارگزینی متقاضی و پرداخت مابه التفاوت هزینه تور برای سفرهای آتی اقدام کنند.


  نظرات