اعطای کارت رفاهی به بیش از یکصد و بیست بازنشسته در مرداد ماه

ایجاد شده توسط : Admin5ir10
1396/6/21
rating

بیش از120 نفر از  پرسنل  بازنشسته شهرداری تهران که در ماه گذشته بازنشسته شدند، کارت رفاهی خود را از مرکز خدمات سازمان بازنشستگی شهرداری تهران دریافت کردند.


 

به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، حمیدرضا خادمی، مدیر مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران با اعلام این خبر افزود: یکی از خدمات مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران،  صدور کارت رفاهی برای بازنشستگان محترم شهرداری تهران است . خادمی در ادامه بیان کرد: مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران در مرداد  ماه 78 کارت رفاهی اولیه و 45 کارت رفاهی المثنی برای بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران صادر کرده است.

 به گفته مدیر مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران، مدارك لازم برای صدور کارت رفاهی شامل یک قطعه عکس 4*3 و حکم بازنشستگی است که با ارائه مدارک فوق و تکمیل فرم درخواست، کارت رفاهی صادر خواهد شد .خادمی همچنین عنوان کرد: تاکنون برای تمام بازنشستگان کارت رفاهی صادر شده و بازنشستگان جدید شهرداری تهران نیز باید برای دریافت این کارت، درخواست مکتوب دهند.

 وی ادامه داد: صدور اولیه  کارت رفاهی  برای بازنشستگان و موطفین شهرداری تهران رایگان است اما اگر بازنشستگان محترم شهرداری تهران کارت رفاهی خود را گم کنند، باید علاوه بر اعلام درخواست، مبلغ 20هزار تومان نیز به منظور صدور کارت المثنی  پرداخت نمایند.
 مدیر مرکز خدمات رفاهی با بیان اینکه از جمله مزایای کارت رفاهی می توان به بهره مندی رایگان از خدمات مترو و اتوبوس اشاره کرد،گفت: بازدید از باغ پرندگان با تخفیف 50 درصدی برای دارندگان کارت رفاهی امکان پذیر است.
 حمید رضا خادمی همچنین افزود: بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران می توانند با داشتن کارت خدمات رفاهی  ضمن برخورداری از تخفیف 50 درصدی مجموعه های پذیرایی و رستوران هایی که با سازمان بازنشستگی قرار دارند، از  تخفیفات40 درصدی مجموعه های پذیرایی و رستوران های اداره رفاه نیز استفاده کنند. وی اضافه کرد: بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران با ارائه کارت رفاهی قادر خواهند بود از تخفیف 60درصدی مجموعه سوسره که شامل شامل رستوران سنتی، کافی شاپ، آلاچیق و فضای باز است،بهره مند شوند. مجموعه پذیرایی سوسره در بابلسر، کیلومتر 2 خزر شهر، روبروی شهرک دریا کنار واقع شده است

 چنانچه بازنشسته و موظف حضور نداشته باشد، دارنده کارت می تواند به همراه دو نفر از امکانات مجموعه های ورزشی طرف قرار داد با سازمان بازنشستگی بهره مند شود

 حمیدرضا خادمی یادآور شد: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به مرکز خدمات رفاهی سازمان بازنشستگی مراجعه و یا با شماره تلفن  63818 تماس حاصل نمایند.

 


  نظرات