عیادت از بازنشسته دهه هفتاد در بیمارستان پارس

ایجاد شده توسط : Admin5ir10
1396/6/20
rating

مسئولان اداره سلامت سازمان بازنشستگی با حضور در بیمارستان پارس از غلامعلی دهقانی بازنشسته بستری در این بیمارستان عیادت کردند.


 به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، برنامه عیادت و سرکشی از بازنشستگان بستری در بیمارستان و آگاهی از مراحل درمان و همچنین نیازهای آنان، بصورت روزانه از سوی اداره سلامت سازمان بازنشستگی شهرداری تهران انجام می شود.

بر این اساس؛ دکتر هلن نوعی مدیر اداره سلامت سازمان بازنشستگی با مراجعه به بیمارستان پارس  از غلامعلی دهقانی احوال پرسی کرد و ضمن ابلاغ سلام مدیرعامل سازمان، در جریان بیماری و وضعیت جسمانی کارمند بازنشسته بیمار قرار گرفت و از چگونگی مراحل درمان و نیازهای آنان باخبر شد.

مدیر اداره سلامت در ادامه از بازنشسته و همراهان خواست در صورت بروز هر گونه مشکل در روند درمان بیماری، آن را با مسئولان سازمان در میان بگذارند.

سازمان بازنشستگی شهرداری تهران سنت عیادت و رسیدگی از به بازنشستگان بویژه بازنشستگانی را که دچار بیماری هستند را سرلوحه اقدامات خود قرار داده تا بتواند ضمن ابراز همدردی مشکلات درمانی و رفاهی آنها را بکاهد.

نماینده سازمان بازنشستگی در این ملاقات، حمایت از بازنشستگان در همه مراحل و از جمله در زمان بیماری، وظیفه سازمان بازنشستگی دانست و از سازمان به عنوان یکی از اعضای خانواده بازنشستگان یاد کرد که همواره پشتیبان و حامی ایشان خواهد بود.

در این ملاقات، همراهان بیماران نیز با تشکر از اجرای چنین اقدام معنوی از سوی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، حمایت معنوی را بالاترین خدمت این سازمان برای بازنشستگان یاد کردند که در ایام پس از فراغت از کار و دوران سالمندی، موجب ایجاد روحیه پرنشاط برای ایشان می شود.

بر اساس این گزارش، برنامه دیدار از بازنشستگان بستری در بیمارستان، بصورت هفتگی و با حضور مسئولین سازمان بازنشستگی انجام می شود

در پايان ديدار، مسئولان سازمان بازنشستگی ضمن ابراز تشكر از خدمات همراهان، از خداوند متعال اجر اخروي را براي مراقبین آرزو کرد.


  نظرات