تعویض و تمدید دفترچه بیمه درمانی بیش از دویست و شصت بازنشسته ماه گذشته

ایجاد شده توسط : Admin5ir10
1396/6/14
rating

دویست و شصت و سه  بازنشسته شهرداری تهران در مرداد ماه، جهت تعویض و تمدید دفترچه درمانی خود به مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران مراجعه کردند.


به گزارش روابط عمومي سازمان بازنشستگي شهرداري تهران، حمید رضا خادمی، مدیر مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: یکی دیگر از خدمات ارائه شده در مرکز خدمات رفاهی، تعویض و تمدید دفترچه بیمه درمانی بازنشستگان است که بازنشستگان با حضور در این مرکز می توانند نسبت به تعویض دفترچه بیمه درمانی خود اقدام کنند.

مدیر مرکز خدمات رفاهی در همین رابطه گفت: مرکز خدمات رفاهی در مردادماه سال جاری 109 دفترچه بیمه را تعویض و  154 دفترچه بیمه بازنشستگان و موظفین شهرداری تهران را به این عزیزان  تحویل داده اند.

خادمی همچنین به بیمه فرزندان ذکور بالای 24 سال بازنشستگان شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: مدارك مورد نیاز جهت بهره مندی از بیمه خدمات درمانی فرزندان ذکور نیز شامل، اصل شناسنامه فرزند، کپی صفحات اول و دوم شناسنامه بازنشسته و فرزند، 2 قطعه عکس رنگی 4*3 فرزند، کپی آخرین حکم کارگزینی بازنشسته، تصویر کارت ملی فرزند و تصویر مدارک نظام وظیفه فرزند است.

مدیر مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران خاطر نشان ساخت: متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارك مورد نیاز به مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان شهرداری تهران مراجعه و پس از تکمیل فرم های مربوطه، با معرفی نامه صادر شده توسط این مرکز به اداره كل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران مراجعه کنند.

وی در ادامه گفت: تمام خدمات ارائه شده در بخشهای مختلف سازمان، در قالب مرکز خدمات رفاهی به بازنشستگان ارائه می شود و بر این اساس، دیگر نیازی به حضور بازنشستگان در طبقات و مراجعه به اطاق های مختلف نخواهیم بود.

خادمی همچنین اضافه کرد : بازنشستگان و موظفین شهرداری می توانند از مراکز درمانی شهر سالم به صورت رایگان استفاده بهره مند شوند.

مدیر مرکز خدمات رفاهی در ادامه خاطر نشان کرد: بازنشستگان محترم می توانند جهت اطلاع از فهرست مراکز درمانی به سایت www.tehran.ir/ro مراجعه نمایند.

خادمی در پایان یادآور شد: متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر، به مرکز خدمات رفاهی بازنشستگان مراجعه و یا با شماره های 63818تماس حاصل نمایند.


  نظرات