افزايش ظرفيت سرويس دهي به 32 دستگاه اتومبيل درحال کنترل و پذيرش خودروهاي سبک ديزلي

ایجاد شده توسط : admin1957
1396/5/1
rating

 دکتر مازيارحسيني از افزايش ظرفيت سرويس دهي به 32 دستگاه اتومبيل درحال کنترل و  پذيرش خودروهاي سبک ديزلي در اين مرکز خبر داد


 به گزارش روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تهران؛ معاون حمل و نقل و ترافيک با اعلام اين مطلب در حاشيه افتتاح  از مرکز معاينه فني خودروي شقايق که جايگزين مرکز معاينه فني خودروي شکوفه شد؛ افزود: اين مرکز با مساحت کل 9هزار و 200مترمربع بزرگترين معاينه فني خودرو بلحاظ زيربناي بخش اداري مي باشد که با همکاري و همت شهرداري منطقه 19 جهت جابجايي مرکز شکوفه احداث گرديده است .
وي افزود : اين مرکز با اختصاص فضاي 600مترمربعي براي بخش تعميرگاهي، داراي هشت تعميرگاه و  4خط معاينه فني تست خودروهاي سبک و دوخط معاينه فني موتورسيکلت مي باشد که با توجه به ظرفيت پيش بيني شده امکان سرويس دهي به 100دستگاه اتومبيل در حال انتظار در ساعت را نيزعلاوه بر 32دستگاه در حال کنترل را داراست .
معاون شهردار در حوزه حمل و نقل وترافيک درباره اهميت معاينه فني خودرو گفت : بسياري از عيوبي که امکان دارد منجر به بروز تصادفات شود توسط کارشناسان فني مستقر در مراکز معاينه فني خودرو قابل کشف مي باشد که با رفع عيوب و مشکلات اتومبيل؛ ايمني شهروندان و به ويژه مسافراني که قصدتردد سفرهاي تابستاني را دارند فراهم مي گردد.
وي خاطرنشان کرد: در حال حاضر در شهر تهران 13 مرکز مکانيزه معاينه فني خودروهاي سبک داراي 40خط معاينه فني خودروي سبک و 10 خط معاينه فني موتورسيکلت و 5 مرکز معاينه فني خودروهاي سنگين داراي 6خط معاينه فني در حال ارايه خدمات به شهروندان مي باشد. با توجه به تعداد محدود اين خودروها امکان سرويس دهي در مرکز شقايق براي انجام معاينه فني فراهم  مي باشد.