مجموعه پذیرایی هتل شهر:


مجموعه هتل شهر به عنوان یکی از مجموعه هتل های صاحب نام شهر تهران، در مبدا ورودی شرق تهران واقع شده است و دارای امکانات تفریحی و رفاهی متعددی است که موجب شده تا شاهد حضور هنرمندان، ورزشکاران، چهره های مطرح و البته توریست ها و گردشگران خارجی و داخلی از این هتل زیبا باشیم. این هتل که به روی پارک جنگلی سرخه حصار گشوده می شود، دارای امکانات تفریحی متعددی نظیر رستوران، کافی¬شاپ و استخر است.

یکی دیگر از امکاناتی که در هتل شهر به بازنشستگان شهرداری تهران ارائه می شود، برپایی تورهای تهران گردی است که بازنشستگان محترم می توانند از این تورها استفاده کنند.

بازنشستگان محترم می توانند برای ثبت نام در تورهای تهرانگردی  با شماره تلفن های  77700041   تماس بگیرند.

مدارک لازم  جهت استفده از تورهای تهران گردی:

1-     تماس با مسوول ثبت نام تور مورد نظر و از وجود ظرفیت خالی در تور اطمینان پیدا کنند.

2-     واریز مبلغ تور به حساب بانکی  و یا شماره کارت  بانک ملت که در زیر آورده شده است:

شماره کارت: 6104337101883252                              شماره حساب: 1509244813

3-     تماس مجدد با مسئول ثبت نام  و اعلام شماره واریز

 


خدمات هتل شهر:

1-     بازنشستگان و موظفین محترم شهرداری تهران می توانند ماهانه  به همراه 9 نفر مهمان، با حضور در هتل بزرگ شهر، از تخفيف 50 درصدي رستوران هتل شهر با ارائه کارت شناسائی بهره مند شوند.

2-     بازنشستگان و موظفین محترم شهرداری تهران می توانند با اخذ معرفي نامه از سازمان بازنشستگی شهرداری تهران، از تخفيف ويژه تالارهاي هتل شهر جهت برگزاری مراسم عروسي فرزندان، وليمه مكه خود و مراسم سوگواري بستگان درجه يك بهره مند گردند.

3-     بازنشستگان ساكن شهرستان ها نیز می توانند در صورت نیاز برای حضور در شهر تهران به منظور انجام امور درماني، اداري و...، به همراه يك نفر، در هتل شهر اقامت کرده و از تخفيف ويژه صرفاً جهت اقامت در هتل شهر بهره مند شوند که این تخفیف ها برای شب اول با 50 درصد تخفيف، شب دوم با 40 درصد تخفيف و شب سوم با 30 درصد تخفيف خواهد بود. لازم به ذکر است که هزينه ناهار و شام نیز با استفاده از كارت رفاهي طبق تخفيفات تعيين شده، مشابه دیگر بازنشستگان، برای این عزیزان نیز اعمال خواهد شد.

آدرس: تهران، سه راه تهرانپارس؛ هتل شهر

تلفن: 77700041